Lladrovci në foto me Presidentin Thaçi dhe Bekim Jasharin: Na tre, ma të fortit! - Bota Sot
Lladrovci në foto me Presidentin Thaçi dhe Bekim Jasharin: Na tre, ma të fortit!

Aktuale

Lladrovci në foto me Presidentin Thaçi dhe Bekim Jasharin: Na tre, ma të fortit!

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 22:21
Lladrovci, Thaçi dhe Jashari

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka postuar një foto nga festa e organizuar prej Presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarin e Skenderajt, Bekim Jashari, me rastin e pritës për shënimin e Pavarësisë, të cilën e ka përcjellë me tekstin e shkurtër: “na tre, ma të fortit”.

Lladrovci duke treguar njohje të hershme me Presidentin Thaçi dhe Kryetarin e Skenderajt, Bekim Jasharin ka shtuar: Po, vërtetë ia kemi ndjerë herët frymëmarrjen lirisë dhe çlirimit. Gëzuar!

Ja postimi i Ramiz Lladrovci:

Në Ditën e Pavarësisë, në pritjen e organizuar nga Presidenti i Republikës, na tre, ma të fortit, pa befasi. Po, vërtetë ia kemi ndjerë herët frymëmarrjen lirisë dhe çlirimit. Gëzuar!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat