Deputeti Mefail Bajqinovci e turpëron në debat live deputetin e AAK-së, Bekë Berishën - Bota Sot
Deputeti Mefail Bajqinovci e turpëron në debat live deputetin e AAK-së, Bekë Berishën

Aktuale

Deputeti Mefail Bajqinovci e turpëron në debat live deputetin e AAK-së, Bekë Berishën

Nga: D.R Më: 26 mars 2020 Në ora: 18:40
Mefail Bajqinovci dhe Bekë Berisha

Një debat i fortë ka qenë sot në debatin në RTK, mes deputetit të VV-së, Mefail Bajqinovci dhe deputetit të AAK-së, Bekë Berisha.

Ky i fundit tha se nëse Vetëvendosja do t’i fitojë 51% në zgjedhjet e ardhshme, do të jetë një diktaturë. Por deputeti Bajqinovci mundohet t’ia shpjegojë se vota nga populli nuk është diktaturë.

Deputeti i VV-së i tregoi atij të AAK-së se nuk do të ketë më paga 4000-5000 euro nëpër qeveri e administrata.

Ndiqni debatin e plotë:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat