Ekipet mjekësore mbërrijnë në Kuvend, kontrollojnë deputetët - Bota Sot
Ekipet mjekësore mbërrijnë në Kuvend, kontrollojnë deputetët

Aktuale

Ekipet mjekësore mbërrijnë në Kuvend, kontrollojnë deputetët

Më: 4 qershor 2020 Në ora: 10:09
Ekipet mjekësore

Ekipet mjekësore që do të kontrollojnë deputetët para hyrjes në seancë tani kanë arritur në Kuvend.

Ndërkohë që deri më tani nuk janë parë deputetë që kane ardhur në ndërtesën e Kuvendit.

Kuvendi do të mblidhet për të ngritur një komision hetimor rreth menaxhimit të situatës me COVID-19 nga ish-Qeveria Kurti dhe disa çështje të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat