Kurti dhe Konjufca vizituan Adem Mikullovci  - Bota Sot
Kurti dhe Konjufca vizituan Adem Mikullovci 

Aktuale

Kurti dhe Konjufca vizituan Adem Mikullovci 

Nga: A.SH Më: 6 qershor 2020 Në ora: 19:48
Adem Mikullovci, Albin Kurti dhe Glauk Konjufca

Ish-deputetin e Vetëvendosjes, Adem Mikullovci, e kanë vizituar ish- kryeministri Albin Kurti dhe ish-ministri i Jashtëm, Glauk Konjufca.

Mikullovci me ironi shkruan se, në mesditë më vizituan Kurti dhe Konjufca.

"Sot në mesditë(e jo në mesnatë)më vizituan Kryeministri Albin Kurti dhe Ministri i punëve të jashtme Glauk Konjufca”, ka shkruar Mikullovci në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat