Haradinaj dhe Selimi do ta vizitojnë Luginën e Preshevës - Bota Sot
Haradinaj dhe Selimi do ta vizitojnë Luginën e Preshevës

Aktuale

Haradinaj dhe Selimi do ta vizitojnë Luginën e Preshevës

Nga: A.SH Më: 9 korrik 2020 Në ora: 09:56
Lugina e Preshevës

Ministrja e Punëve të Jashtme Meliza Haradinaj-Stublla, ka bëtë të ditur se së bashku me Ministrin e Drejtësisë, Selim Selimi do të vizitojnë Luginën e Preshevës,

Atje do të takohen me përfaqësuesit politik shqiptarë, disa biznese lokale, dhe rininë e studentët - për t’u njoftuar nga afër me kushtet.

Postimi në Facebook:

Sot në një delegacion të përbashkët me Ministrin e Drejtësisë së Republikës së Kosovës, z.Selim Selimi, vizitojmë Luginën e Preshevës.

Do takohemi me përfaqësuesit politik shqiptarë, disa biznese lokale, dhe rininë e studentët - për t’u njoftuar nga afër me kushtet dhe pozitën e tyre atje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat