Gashi reagon pasi u përzë këshilltari i Kurtit: Marre ju koft!

Aktuale

Gashi reagon pasi u përzë këshilltari i Kurtit: Marre ju koft!

Nga: A.Morina Më: 24 shtator 2020 Në ora: 20:08
Tom Gashi

Ministria e Punëve të Brendshme në krye me Agim Veliu, ka vendosur që të mos ia vazhdojë lejen e qëndrimit këshilltarit të ish-kryeministrit Albin Kurti, Tienmu Ma.

Për këtë, ka reaguar avokati Tom Gashi i cili tha se ky është amerikani i parë që Qeveria e Kosovës e ka përzën që nga viti 1999.

"Tash kush është me Amerikën ju apo Albin Kurti dhe Lëvizja Veëvendosje", ka deklaruar Gashi, përcjell "Bota sot".

Postimi i plotë

Pro Amelikant e largojn nga Kosova Amerikanin e Albinit!

Amerikani i pare qe qeveria e Kosoves e perze nga Kosova qe nga 12. Qershor 1999

Tash kush eshte me AMERIKEN ju apo ALBIN KURTI dhe levizja VETEVENDOSJE!

As vendim nuk na derguat !

Marre ju koft !

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat