Daut Haradinaj uron Rexhep Selimin për ditëlindje

Aktuale

Daut Haradinaj uron Rexhep Selimin për ditëlindje

Më: 15 mars 2021 Në ora: 16:06
Rexhep Selimi dhe Daut Haradinaj

Deputeti i rizgjedhur i AAK-së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi me ish shefin e GP-së së Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në ditëlindjen e tij.

Me anë të një postimi në Facebook, Haradinaj ka shkruar:

“Miku im Rexhë, edhe 100 tjera të mira e pranë familjes”.

Rexhep Selimi po qëndron në paraburgim në Hagë nën dyshimet për krime lufte dhe krime kundër njerëzimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat