Deputetet e Kuvendit fotografohen bashkë, veshur në të bardha

Aktuale

Deputetet e Kuvendit fotografohen bashkë, veshur në të bardha

Nga: G.B Më: 22 mars 2021 Në ora: 10:58
Deputetet e Kuvendit

Deputetet e zgjedhura të Lëvizjes Vetëvendosje dhe të Listës “Guxo” janë bërë bashkë në një fotografi.

Në pauzën prej 20 minutash që po mbahet, ato janë parë duke u fotografuar, derisa janë veshur në të bardha, shkruan Bota sot.

Mbetet të shihet se cili është mesazhi i kësaj fotografie të përbashkët.

Më poshtë mund të shihni fotot:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat