Policia shpërthen në mënyrë të kontrolluar bombën në Fushë Kosovë

Aktuale

Policia shpërthen në mënyrë të kontrolluar bombën në Fushë Kosovë

Më: 14 prill 2021 Në ora: 13:52
Foto nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës para pak minutash ka bërë shpërthyrjen e një eksplozivi në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë.

Në një video shihet se si Policia në mënyrë të kontrolluar ka bërë shpërthimin e një mjeti.

Nga ky shpërthim nuk pati asnjë dëm material dhe përfundoi me sukses.

Ekipet e policisë janë duke i vazhuar hetimet

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat