Armend Zemaj publikon foto të rrallë të Sali Çekajt me Tahir Zemajn

Aktuale

Armend Zemaj publikon foto të rrallë të Sali Çekajt me Tahir Zemajn

Nga: N. H Më: 19 prill 2021 Në ora: 17:06
Sali Çekaj dhe Tahir Zemaj

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, në 22 vjetorin e rënies, ka përkujtuar dhe nderuar veprën e heroit të Kosovës, Sali Çekaj.

Zemaj në profilin e tij në Facebook, ka shkruar se kujtimi për Sali Çekaj heronjtë tjerë është i përhershëm.

Deputeti i LDK-së ka thënë se komandanti Çekaj ishte njeri i fjalës dhe besës.

Ja shkrimi i tij:

Kujtimi ynë për heronjtë është i përhershëm!

Sali Çekaj njeri i fjalës dhe besës.

Lavdi jetës dhe veprës së heroit.

 

Kujtimi ynë për heronjët është i përhershëm! Sali Çekaj njeri i fjalës dhe besës. Lavdi jetës dhe veprës së heroit.

Posted by Armend Zemaj on E hënë, 19 April 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat