Momenti kur Kastrati i PDK-së e përplasi Zybën e VV-së në Kuvend

Aktuale

Momenti kur Kastrati i PDK-së e përplasi Zybën e VV-së në Kuvend

Më: 6 maj 2021 Në ora: 21:03
Pamje nga përplasja në Kuvend

Në tollovinë që u krijua te hyrja e Kuvendit, sot gjatë seancës, shkoi edhe deputeti i VV-së, Salih Zyba.

Ai për pak sa nuk u rrah me deputetin e PDK-së, Ardian Kastrati.

Në këtë video shihet kur Ardian Kastrati nga PDK-ja e shtynë dhe e përplas deputetin e VV-së, Sali Zybën.

Pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat