“Ec e mos ja...”, acarohet ish-agjenti i SHIK-ut me Valon Sylën – ja si e quan

Aktuale

“Ec e mos ja...”, acarohet ish-agjenti i SHIK-ut me Valon Sylën – ja si e quan

Nga: N.Sh. Më: 26 korrik 2021 Në ora: 12:15
Valon Syla

Ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka reaguar ndaj gazetarit Valon Syla.

Syla edhe gjatë ditës së djeshme, kur i gjithë populli shqiptar ishte në zi, ai gjeti kohë të kritikoj kryeministrin Albin Kurti që e vizitoi Kroacinë, pas askidentit tragjik, që la të vdekur 10 qytetarë të Kosovës.

E deklarata e Sylës, që i thotë Kurtit mos bën filma, ka ngjallur reagim te Naim Miftari.

Ai e quan qen Sylën, dhe e shanë pas këtyre deklaratave.

Miftari thotë se Sylën e pengon redbulli që e pin një mërgimtar i Kosovës, derisa nuk i pengone vena 700 euro kur e pinte Hashim Thaçi me para të buxhetit të Kosovës.

Postimi i plotë:

Nëse nuk jeni hajn në Kosovë je i keq!

E pengon Burdushin pse një atdhetar i joni i piu me pare të veta 4 Redbulla ndërsa qen gazetarin nuk e pengonte kur Hashim Thaçi ish kryministër me para të buxhetit të shtetit të Kosoves pinte një liter ven 700 euro.

Ec mos ja .....tani 300 mijë😠😡

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat