​Sot rifillon puna në ambulancat specialistike

Aktuale

​Sot rifillon puna në ambulancat specialistike

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 09:00
Foto ilustrim

Sot rifillon puna në ambulancat specialistike, të cilat ishin shndërruar në hapësira për trajtimin e pacientëve me COVID-19.

Se sot rifillon puna në ambulancat specialistike e ka bërë të ditur Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i Kosovës (ShSKUK).

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës ( ShSKUK), njofton se nga data 22 shtator 2021 ( e mërkurë), do të rikthehet puna në ambulanca specialistike.

Për shkak të rënies së numrit të pacientëve të spitalizuar me COVID-19”, u tha në njoftimin e ShSKUK-së. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat