Mushkolaj për Mustafën: Çka përfaqëson ky njeri, më mirë të tregoi si e ka bërë sherrin me nënshkrimin e Asociacionit

Aktuale

Mushkolaj për Mustafën: Çka përfaqëson ky njeri, më mirë të tregoi si e ka bërë sherrin me nënshkrimin e Asociacionit

Nga: A.SH Më: 25 shtator 2021 Në ora: 18:03
Isa Mustafa

Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa gjatë ditës kishte deklaruar se situata në veri është e rrezikshme dhe se duhet të thirret Këshilli i Sigurisë Kombëtare.

Për këtë ka reaguar analisti Imer Mushkolaj, për të cilin ka thënë se më mirë do të ishte të na tregonte si e ka bërë sherrin për nëshkrimin e Asociacionit, të cilin edhe sot po e kërkojnë serbët që ta vendosin në veri.

Statusi në Facebook:

Çka përfaqëson ky njeri? Sa jep leksione kot, ma mirë me kallxu qysh e boni sherrin me nënshkrimin e Asociacionit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat