Provokimet e Thaçit dhe dallaveret me Aleksandër Vuçiqin - Bota Sot
Provokimet e Thaçit dhe dallaveret me Aleksandër Vuçiqin

Aktuale

Provokimet e Thaçit dhe dallaveret me Aleksandër Vuçiqin

Nga: N. Sh Më: 6 gusht 2018 Në ora: 13:27
Hashim Thaçi dhe Vuçiq

Profesor dr. Binak Maxharraj thotë që nuk duhet me ra në provokimet e presidentit Hashim Thaçi për dallavaret që sipas tij i ka bë me çetnikun Aleksandër Vuçiq.

Sipas tij, ai është i prirur për atë se çka nënshrkuar tinëz me kriminelët e Serbisë të mundohet që të heq përgjegjësinë nga vetja.

“DUÇAT E THAÇIT...?!:

Mos bini pre e provokimeve te Hashim Thaqit për dallaveret qe ai i ka ba me çetnikun Aleksandër Vuçiq, sepse ai gjithëherë është i prirur që ate se çka e nenshkruan tinez me kriminelt e Serbisë mundohet me la"m... më shurr"për ta hequr përgjegjsin nga vehtja. Kjo është e vertet duke krijuar inskenime te situatave jo stabile ne vend.

Por, nuk i shkon gatë duçat e tij veç kanë nisë më i dalë për ledinë”, shkruan Maxharraj në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...