“Ujmani i mbushur me flamuj të Serbisë po vizitohet nga Vuçiq e jo Thaçi e Haradinaj” - Bota Sot
“Ujmani i mbushur me flamuj të Serbisë po vizitohet nga Vuçiq e jo Thaçi e Haradinaj”

Aktuale

“Ujmani i mbushur me flamuj të Serbisë po vizitohet nga Vuçiq e jo Thaçi e Haradinaj”

Nga: G.B Më: 8 shtator 2018 Në ora: 12:03
Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Adnan Rrustemi, ka thënë se Thaçi e Haradinaj thoshin se Ujmani i mbushur me flamuj të Serbisë është i Kosovës, por atë po e viziton vetëm Vuçiqi dhe jo ata, përcjell Bota sot.

Postimi i tij i plotë:

Ujmani i mbushur me flamuj të Serbisë, është i Kosovës thoshte Hashimi e Haradinaj, por për ta vizituar e viziton vetëm Vuçiqi, jo ata.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...