Limaj thotë se e ka paralajmëruar Haradinajn: Mos ia jep ‘dialogun’ Thaçit - Bota Sot
Limaj thotë se e ka paralajmëruar Haradinajn: Mos ia jep ‘dialogun’ Thaçit

Aktuale

Limaj thotë se e ka paralajmëruar Haradinajn: Mos ia jep ‘dialogun’ Thaçit

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 22:21
Fatmir Limaj dhe Ramush Haradinaj

Diskutimet e fundit në mes presidentit Thaçi dhe kryeministrit Haradinaj, janë duke i shkaktuar dëme Kosovës, thotë zv/kryeministri Fatmir Limaj.

Ai për Insajderin, ka thënë se edhe retorika e disa partive opozitare janë duke përquar një mesazh të dëmshëm për vendi. Po ashtu, Limaj ka treguar se ka pasur një kundërshtim ndaj kryeministrit Haradinaj, në momentin kur ky i fundit ia ka dorëzuar kompetencat presidentit Thaci, për dialogun me Serbinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera