Hoti e Selmanaj vizitojnë Bekim Jasharin, ja për çka biseduan - Bota Sot
Hoti e Selmanaj vizitojnë Bekim Jasharin, ja për çka biseduan

Aktuale

Hoti e Selmanaj vizitojnë Bekim Jasharin, ja për çka biseduan

Nga: N.H Më: 26 tetor 2018 Në ora: 17:17
Pamje nga vizita

Shefi i partisë më të madhe opozitare, Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, së bashku më deputetin tjetër të LDK-së, Driton Selmanaj, kanë vizituar kryetarin e Komunës së Skenderajt, Bekim c.

Hoti thotë se biseduan për zhvillimet politike në Kosove dhe ndanë shqetësimet e përbashkëta për sfidat nëpër të cilat po kalon shteti i Kosovës pa asnjë nevojë.

Ja postimi i Hotit:

Bashke me Kryetarin e Deges ne Skenderaj, Isa Fejzullahu, dhe deputetin Driton Selmanaj, takuam Kryetarin e Skenderajt Bekim Jashari. Biseduam gjate per zhvillimet politike ne Kosove dhe ndame shqetësimet e përbashkëta për sfidat neper te cilat po kalon shteti i Kosoves pa asnje nevoje.

E përgëzuam z.Jashari për ndryshimet qe ka bere ne Komunen e Skenderajt per t'i dhene fryme demokracise. 

Grupi Parlamentar i LDK-se do te mbeshtese projektet e promovuara nga Kryetari Jashari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...