Parakalojnë Thaçi, Veseli dhe Haradinaj - Bota Sot
Parakalojnë Thaçi, Veseli dhe Haradinaj

Aktuale

Parakalojnë Thaçi, Veseli dhe Haradinaj

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 17:21
Tre krerët e lartë të shtetit

Tre krerët e lartë të shtetit sapo kanë parakaluar në ceremoninë shtetërore për Ushtrinë e Kosovës.

Hashim Thaçi i veshur me uniform të ushrisë, Kadri Veseli dhe Ramush Haradinaj bashkë nën ritmin e himnit shtetëror parakaluan në tepihun e kuq.

Sot Kuvendi i Kosovës miratoti projektligjet për FSK’më, që mundësojnë krijimin e Ushtrisë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat