Qeni shqyen për vdekje 55 vjeçaren - Bota Sot
Qeni shqyen për vdekje 55 vjeçaren

Amerika

Qeni shqyen për vdekje 55 vjeçaren

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 18:14
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një grua nga Uashingtoni DC humbi jetën të dielën pasi u sulmua nga qeni i saj brenda shtëpisë.

Viktima, e identifikuar të hënën si Angela Smith, 55-vjeçare, u dërgua në spital për t’u trajtuar për dëmtime të rënda, ndërsa u shpall e vdekur pak kohë më vonë.

Punonjësit nga Aleanca e shpëtimit arritën në shtëpinë e viktimës në orën 21 të dielën, ndërsa një video e marrë aty tregon kafshën që reziston ende dhe përpiqet të kafshojë një nga anëtarët e ekuipazhit.

Ata lidhën qenin duke përdorur një batanije, duke i eutanizuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...