(D)iskursi i (D)itës

Amerika

(D)iskursi i (D)itës

Nga: Skënder Karaçica Më: 9 korrik 2021 Në ora: 20:12
Skënder Karaçica

Kujdes dhe respekt për shtetin mik të Amerikës...!

Këso kohe, po dëgjojmë e lexojmë ,,komente,, ndër më të ndryshme karshi shtetit mik të Amerikës...! Këto po i thonë disa zyrtarë të lartë politikë dhe shumica syresh nga VV-ja që tashti kanë ardhur në pushtet.

Kujdes dhe respekt për shtetin mik të Amerikës, ndonëse mos të ishte shteti mik i përjetshëm,projekti dhe gardiani i lirisë dhe pavarësisë së Kosovës, për dy orë e keni Serbinë fashiste të Hoteli Grand në Prishtinë(!).

Kujdes dhe respekt për shtetin mik të Amerikës...!

Prishtinë,9 korrik 2021

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat