Ramadani niset drejt Nairobit të Kenisë

Atletika

Ramadani niset drejt Nairobit të Kenisë

Më: 14 gusht 2021 Në ora: 22:53
Ramadani niset drejt Nairobit të Kenisë

Kampioni i Evropës U-20 në hedhjen e gjylës 6 kg, Muhamet Ramadani, është nisur drejt Nairobit të Kenisë!

Atje prej 17 – 22 gusht 2021 mbahet Kampionati Botëror U-20 në atletikë.

Atleti ynë garon më 17 gusht, prej 8:50 me kohën tonë lokale.

Komiteti Olimpik i Kosovës i ka uruae shumë fat dhe suksese Ramadanit, në rrugën drejt medaljes botërore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat