Bleu Lamborghini-n për gjysmë milioni, nuk i zgjati as edhe një ditë - Bota Sot
Bleu Lamborghini-n për gjysmë milioni, nuk i zgjati as edhe një ditë

Auto

Bleu Lamborghini-n për gjysmë milioni, nuk i zgjati as edhe një ditë

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 15:08
Lamborghini

Shpeshherë, fuqia blerëse dhe aftësia e drejtimit të veturës nuk qëndrojnë paralel me njëra tjetrën. Kjo është pikërisht arsyeja pse ndodhin edhe aksidente.

Bëhet fjalë për një aksident, ku pronari i një Lamborghini Diablo ra në një hendek malor dhe e përplasi makinën e tij.

Madje, pronari i cili pagoi gjysmë milioni dollarë australianë, një aksident të tillë e bëri pikërisht në udhëtimin e parë.

Ky i fundit mësohet ta ketë blerë veturën një ditë përpara se të bënte aksident. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...