Një Aston Martini unik që nuk e kemi parë asnjëherë deri më tani

Auto

Një Aston Martini unik që nuk e kemi parë asnjëherë deri më tani

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 22:22
Aston Martini

Aston Martini është njëra nga kompanitë automobilistike më të famshme në botë. 

Aston martini Victor është një makinë e jashtëzakonisht fuqishme, dhe kjo bazohet në performancat e saj të fuqishme që posedon.

Aston Martini Victor ka një motor, besoni apo jo 7.3 V12, i cili prodhon 836 kuaj fuqi dhe 821 çifte rrotulluese. Dhe jo vetëm kaq, ajo përputhet me një transmision manual me gjashtë shpejtësi, duke e bërë atë Aston më të fuqishëm me një transmetim manual në histori.

Ende nuk dihet çmimi i saktë i kësaj makine të fuqishme, por ajo që flitet është se kjo makinë shumë shpejtë pritet të dalë në ankand.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat