Dizajnet e çuditshme në makina, që mund të shihen vetëm në Amerikë - Bota Sot
Dizajnet e çuditshme në makina, që mund të shihen vetëm në Amerikë

Auto

Dizajnet e çuditshme në makina, që mund të shihen vetëm në Amerikë

Më: 5 gusht 2018 Në ora: 18:51
Shtetet e Bashkuara njihen për sigurimin e secilit banor, demokracinë dhe lirinë e shprehjes

Është një lloj i veçantë improvizimesh, që mund të bëhet vetëm nga pronarët amerikan.

Shtetet e Bashkuara njihen për sigurimin e secilit banor, demokracinë dhe lirinë e shprehjes. Të drejtën për të jetuar jetën, ashtu si secili dëshiron pa u ndikuar nga askush.

Kjo liri, nënkupton se amerikanët mund të shprehën lirshëm edhe përmes veturave të tyre. Gjë që është mirë dhe në rregull, por se nuk është duke iu bërë aspak mirë. Imazhet e postuara më poshtë, tregojnë faktet që kjo nuk është e mirë dhe e rekomandueshme.

Megjithatë, sa herë që kemi të bëjmë me pronarë dhe improvizime në vetura, që më shumë i shëmtojnë se sa i zbukurojnë, janë pamje që i urrejmë, por mezi presim t’i shohim.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat