I burgosuri i vjedh atletet policit dhe arratiset - Bota Sot
I burgosuri i vjedh atletet policit dhe arratiset

Azia

I burgosuri i vjedh atletet policit dhe arratiset

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 17:42
Foto ilustrim

Policia japoneze nisi një kërkim masiv për një njeri të akuzuar për grabitje dhe përdhunim, i cili u arratis nga një stacion policor pasi i vodhi një palë atlete një oficeri policor.

Jun Hida u arratis nga një stacion policor në Osaka pasi bisedoi me avokatin e tij dhe është ende në arrati, raporton AP.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat