Vëllaznimi në epërsi - Bota Sot
Vëllaznimi në epërsi

Basketboll

Vëllaznimi në epërsi

Më: 26 prill 2019 Në ora: 11:04
Vëllaznimi

Vëllaznimi nga Gjakova ka arritur të shënojë fitore në përballjen e parë të play-outit ndaj Lipjanit me rezultat të ngushtë 74:71.

Ndeshja e radhës do të zhvillohet në palestren sportive “Better Life” në Lipjan të shtunën me fillim nga ora 19:00.

Ballafaqim që pritet me drithërima dhe që vendos se cila nga skuadrat do të jetë pjesë e elitës së basketbollit të Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...