“Bomba” nga Lakers, transferojnë yllin e NBA

Basketboll

“Bomba” nga Lakers, transferojnë yllin e NBA

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 20:35
“Bomba” nga Lakers, transferojnë yllin e NBA

Los Angeles Lakers ka arritur marrëveshje me veteranin Jr Smith, i cili menjëherë do t’i bashkohet skuadrës, për t’u bërë bashkëlojtar me LeBron James, përcjell lajmi.net.

35 vjeçari Jr Smith, te Lakers do të zë vendin e Avery Bradley, i cili nuk do të jetë pjesë e skuadrës në ndeshjet e fundit, pas shëndetit të rënduar të fëmijës së tij 6 vjeçar.

Jr Smith, gjatë karrierës së tij ka veshur fanellt e New Orleans Hornets, Denver Nuggets, Zhejiang Golden Bulls, New York Knicks dhe së fundi Cleveland Cavaliers.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat