Përfundon sezoni për Simmons

Basketboll

Përfundon sezoni për Simmons

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 20:42
Ben Simmons

Sezoni për Ben Simmons ka përfunduar.

Ylli i skuadrës së Philadelphia 76ers, nuk ka qenë me fat në rifllimin e sezonit të NBA.

Në rifillimin e sezonit në Orlando, Ben Simmons ka pësuar një lëndim tejet të rëndë.

Sipas raportimeve të fundit nga SHBA, Simmons do të duhet të operohet për të tejkaluar problemin.

Simmons do të intervenojë në gjurin e majtë, dhe kështu ai do ta humb këtë sezon.

Nuk dihet saktësisht koha që organizatori i 76ers do ta kalojë larg parketit të NBA.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat