Peja në presion të Ponte Prizrenit

Basketboll

Peja në presion të Ponte Prizrenit

Nga: K.G. Më: 4 maj 2021 Në ora: 14:58
Peja në presion të Ponte Prizrenit

Peja është në presion të Ponte Prizrenit në kuadër të ndeshjes së pestë të play-off-it të elitës së basketbollit të Kosovës. 
Skuadra që do të fitojë edhe kualifikohet në finale.

“Finale para finales, ose vetëm finale, kjo është ndeshja që do tregoj kualitetin e basketbollit në Kosovë. 

Qëllimi jonë është i qartë, kualifikimi në finale dhe titulli i Kampionit. Mbi të gjitha, le të fitojë Basketbolli sonte.

Ndeshja zhvillohet në "Sezai Surroi" duke filluar nga ora 17:00”, shkruan në faqen e KB Peja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat