E fejuara e futbollistit të njohur, një avokate superseksi - Bota Sot
E fejuara e futbollistit të njohur, një avokate superseksi

Bota e Yjeve

E fejuara e futbollistit të njohur, një avokate superseksi

Më: 30 janar 2019 Në ora: 15:43
Paulina Proçik

Kristof Piontek të shtunën bëri debutimin e tij zyrtar me skuadrën e Milanit. Polaku luajti për 20 minuta në barazimin 0-0 ndaj Napolit ku bëri një paraqitje të kënaqshme, duke iu afruar edhe golit.

Por, përveç sulmuesit, në Milano ka tërhequr shumë vëmendjen edhe e dashura e tij, Paulina Proçik.

Flitet se ajo është dashuruar menjëherë me stilin e jetës në qytetin e modës. 27-vjeçarja ka mbaruar studimet në Universitetin Vroklau të Polonisë dhe gjithashtu është shumë e apasionuar pas modës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...