Tifozja e Juventusit nuk ndalet, tërbon “Instagramin” me fotot “hot” - Bota Sot
Tifozja e Juventusit nuk ndalet, tërbon “Instagramin” me fotot “hot”

Bota e Yjeve

Tifozja e Juventusit nuk ndalet, tërbon “Instagramin” me fotot “hot”

Më: 31 janar 2019 Në ora: 15:37
Valentina Fradegrada

Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada, është një nga blogeret më të famshme në Itali dhe dominon rrjetin social “Instagram”, me fotot e saj të “nxehta”.

Ashtu si çdo modele dhe blogere bukuroshe, ka një ekip që simpatizon ose është tifoze, kështu dhe Valentina është një tifoze e Juventusit. Ajo madje ndjek dhe Juventusin shumë herë në stadium dhe nuk nguron ta postojë në rrjetin social më të përhapur të momentit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...