Partnerja e CR7 bën atë që askush s’e priste - Bota Sot
Partnerja e CR7 bën atë që askush s’e priste

Bota e Yjeve

Partnerja e CR7 bën atë që askush s’e priste

Më: 26 mars 2019 Në ora: 00:18
Georgina Rodriguez

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, njihet për bukurinë dhe sharmin e saj.

Megjithatë, modelja 25 vjeçare di të jetë gjithashtu shumë e thjeshtë.

Bukuroshja spanjolle ka publikuar një foto në Instastory duke ngrënë fara në avion.

Image

“Ju pëlqejnë farat?” shkruan ajo në postimin që jo shumë ndjekës e prisnin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...