Ashley Graham “çmend” meshkujt me format e kolme - Bota Sot
Ashley Graham “çmend” meshkujt me format e kolme

Bota e Yjeve

Ashley Graham “çmend” meshkujt me format e kolme

Më: 12 prill 2019 Në ora: 07:11
Ashley Graham

Nëse është diçka që Ashley Graham mund të bëjë shumë mirë, atëherë është veshja e bikinive shumë të ngushta

Modelja është duke qëndruar në Republikën dominikane për një promovim të linjës së saj të re të veshjeve të notit.

Por gjatë një pushimi të ushqimit, Ashley mori një qese me patate të fërguara.

Poza që ajo morri gjatë ngërnies së patateve përvëloi fansat dhe të gjithë ndjekësit e saj. Graham kishte të veshur një bikini me ngjyrë të verdhë, një veshje e cila ishte shumë e ngushtë dhe jashtëzakonisht provokuse.

Image

Ndër të famshmet që shkruan në faqen e saj të Instagramit ishte edhe Bebe Rexha.

“Nga këto krijohen ëndërrat”. shkroi Rexha duke dhënë të kuptohet se trupi bombastik i Graham i ka lënë edhe të famshmit duke e dëshiruar formën e saj trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...