Gigi risjell një veshje të viteve të 70-ta - Bota Sot
Gigi risjell një veshje të viteve të 70-ta

Bota e Yjeve

Gigi risjell një veshje të viteve të 70-ta

Më: 15 prill 2019 Në ora: 22:04
Gigi Hadid

Gigi Hadid rrezatonte fuqinë e saj derisa shëtiste gjatë ditës së dytë të Festivalit të muzikës Coachella këtë të shtunë.

Në këtë ngjarje 23 vjeçarja është veshur me stilin e një dekade më parë.

Gigi kishte një veshje me ngjyra të ndezura që të kujton veshjen e klubeve të natës në vitet 1970.

Veshjen që e rikthej në modë sërish ishte e kombinuar me ngjyra të portokallta, të zezë dhe të kuqe të zjarrtë.

Gigi si gjithmonë bëri një kombinimin interesant të veshjes së saj të vjetër me aksesorë si një çantë shpine dhe çizme të zeza.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...