Scarlett Johansson paska kompleks të fortë gjatësinë!!! - Bota Sot
Scarlett Johansson paska kompleks të fortë gjatësinë!!!

Bota e Yjeve

Scarlett Johansson paska kompleks të fortë gjatësinë!!!

Më: 18 prill 2019 Në ora: 19:27
Scarlett Johansson

Ajo në fakt, nuk është dhe aq e shkurtër, është 1.60 cm e gjatë. Kur sfiloi në tapetin e kuq vetëm, askush nuk arriti të kuptonte sa e gjatë ishte aktorja, e cila sipas revistës Forbes, u rradhit në vend të parë, si aktorja më e paguar në Hollywood për vitin 2018.

Por përkrah partnerit të saj në filmin e fundit “Avengers” Chris Hemsworth, gjatësia e të cilit e kalon 1.90 cm, Scarlett duket ca imcake.

“Gjithmonë njerëzit kur më shohin “live”, çuditen me gjatësinë time. Shprehja që kam dëgjuar më shpesh? Në filma dukesh më e gjatë!”- është shprehur aktorja per revistën Cosmopolitan UK. Ja, pra dhe një aktore bukuroshe si Scarlett Johansson paska një kompleks.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...