Halle Berry josh admiruesit, shfaqet pa sytjena

Bota e Yjeve

Halle Berry josh admiruesit, shfaqet pa sytjena

Më: 19 prill 2019 Në ora: 06:41
Halle Berry

Edhe pse në moshën 52-vjeçare Halle Berry është në formë të shkëlqyer.

Aktorja ka zbuluar se po përjeton një periudhë shumë të lumtur dhe se nuk është ndjerë kurrë më parë kaq mirë nga pikëpamja fizike dhe psikologjike.

Dhe këtë e dëshmon duke postuar shpesh në profilin e vet në Instagram foto sensuale që vënë në pah fizikun perfekt.

Image

Më e fundit, një foto që e tregon aktoren pa reçipeta, me një këmishë xhins hedhur krahëve teksa shëtit në muzg pranë shtëpisë së saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat