34 vjeçarja tregon fizikun në bikini - Bota Sot
34 vjeçarja tregon fizikun në bikini

Bota e Yjeve

34 vjeçarja tregon fizikun në bikini

Nga: Bota sot Më: 8 maj 2019 Në ora: 12:56
Casey Batchelor

Ajo ka humbur peshë që nga lindja e vajzës së saj Florence, majin e kaluar.

Dhe Casey Batchelor ka treguar hiret trupore në bikini, të mërkurën, derisa po shijon pushimet e hershme në Tenerife, përcjell Bota sot.

Modelja dhe ylli 34 vjeçar u shfaq joshëse në bikini me lule dhe dukej në formë mjaft të mirë./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...