Tyra Banks duket njësoj sikurse 20 vjet më parë - Bota Sot
Tyra Banks duket njësoj sikurse 20 vjet më parë

Bota e Yjeve

Tyra Banks duket njësoj sikurse 20 vjet më parë

Nga: Bota sot Më: 13 maj 2019 Në ora: 09:35
Tyra Banks

Njëzet e dy vjet më parë, ajo mbuloj vetëm kopertinën e Sports Illustrated Swimsuit.

Këtë vit, Tyra Banks është kthyer sërsih si 45 vjeqare edhe njëherë falë kësaj reviste me bikine të verdha.

Dhe të shtunën, modelja dhe personaliteti i TV festoj nisjen e emisionit në Miami, Florida./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...