Luljeta Shala gati të sjellë një super këngë - Bota Sot
Luljeta Shala gati të sjellë një super këngë

Bota e Yjeve

Luljeta Shala gati të sjellë një super këngë

Nga: Maksim Gjokaj Më: 14 maj 2019 Në ora: 17:58
Luljeta Shala

Ajo është një artiste mjaft e kërkuar dhe e hiteve. Po flasim pikërisht për këngëtaren Luljeta Shala e cila ka gati të sjellë një super këngë me një temë mjaft të bukur. Mësojmë se vjen edhe pak ditë me një super video nga MProduction e muzika është realizuar në studio Xheni me tekst nga Sami Aliu e kënga vjen në bashkëpunim me Al Band. Kënga do të jetë shumë ritmike e padiskutim një hit para sezonit të verës.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...