E lagur dhe tejet seksi, britanikja shfaq asetet e bollshme - Bota Sot
E lagur dhe tejet seksi, britanikja shfaq asetet e bollshme

Bota e Yjeve

E lagur dhe tejet seksi, britanikja shfaq asetet e bollshme

Nga: Bota sot Më: 15 maj 2019 Në ora: 08:34
Hannah Elizabeth

Ajo fitoi famë në sezonin e parë të “Love Island”.

Dhe Hannah Elizabeth ka treguar edhe një herë pse e meriton vëmendjen e ndjekësve, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli i televizionit, 29 vjeçare, ka shfaqur trupin e saj tejet seksi me një sërë bikinesh, teksa ka pozuar në një pishinë.

Edhe pse ishte e mërzitur, ajo i la pak vend imagjinatës me asetet e bollshme./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...