Kejvina Kthjella shpërndan foto shqetësuese dhe të gjithë po pyesin çfarë ka ndodhur - Bota Sot
Kejvina Kthjella shpërndan foto shqetësuese dhe të gjithë po pyesin çfarë ka ndodhur

Bota e Yjeve

Kejvina Kthjella shpërndan foto shqetësuese dhe të gjithë po pyesin çfarë ka ndodhur

Më: 15 maj 2019 Në ora: 09:19
Kejvina Kthella

U shkruajt gjatë në mediat rozë muajin e kaluar për largimin në mes të sezonit të velinës  “Xing me Ermalin’ Kejvina Kthella.

U tha se velina do të largohej për në shtetin fqinj Itali ku dhe aty jetonte prej vitesh dhe se shumë shpejt do ta shihnim në një televizion të fuqishëm italian.

Aktualisht Kejvina ndodhet në Itali dhe ditën e djeshme i ka habitur të gjithë me disa  postime ku shihet e mërzitur.

"Jeni falsë, stuhi pa bubulllima, shtireni se jeni mendimtare por jeni bisha pa zemër", shkruhet në postimin e Kejvinës.

"E bukura është se jeni gjithçka kritikoni", shkruhet në një tjetër postim mirëpo modelja nuk e ka bërë të ditur kush person e ka zhgënjyer.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...