Duket si tjetër njeri, Linda Halimin me pamjen e re s’keni për ta njohur - Bota Sot
Duket si tjetër njeri, Linda Halimin me pamjen e re s’keni për ta njohur

Bota e Yjeve

Duket si tjetër njeri, Linda Halimin me pamjen e re s’keni për ta njohur

Më: 15 maj 2019 Në ora: 13:12
Linda Halimi

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi ka qenë në vëmendje të mediave muajt e fundit dhe është komentuar gjatë për jetën e saj private. Siç dihet ajo u bë nënë e një vajze të cilës i vendosi emrin e veçantë Kaimana.

Linda ka qenë shumë aktive këto kohë në rrjetet sociale dhe ka publikuar vazhdimisht foto dhe video me vogëlushen e saj. Ajo madje ka habitur të gjithë fansat teksa vetëm pak kohë pas lindjes riktheu format e mëparshme trupore.

Pak orë më parë, të gjithë kanë ngelur gojë hapur pasi këngëtarja publikoi një foto ku shihej me një pamje ndryshe. Linda kishte vendosur një paruke ngjyrë blu në kokë që e bënte atë të dukej si tjetër njeri.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...