E dashura e futbollistit të njohur me trup dhe super të pasme - Bota Sot
E dashura e futbollistit të njohur me trup dhe super të pasme

Bota e Yjeve

E dashura e futbollistit të njohur me trup dhe super të pasme

Më: 17 maj 2019 Në ora: 06:52
Sonia Isaza

Sonia Isaza është një nga femrat më të ndjekura në Instagram.

E dashura e futbollistit të Barcelonës, Arturo Vidal njihet për format e saj fizike tepër të tonifikuara.

Pjesën më të madhe të kohës ajo e kalon në palestër dhe këtë e tregojnë edhe fotot apo videot që ajo publikon në Instagram.

Image

Ajo është modele me profesion dhe numëron 2.6 milionë ndjekës në Instagram.

Fotot e saj ju lenë pa fjalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...