34 vjeçarja del pa të brendshme, si lë vend imagjinatës - Bota Sot
34 vjeçarja del pa të brendshme, si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

34 vjeçarja del pa të brendshme, si lë vend imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 18 maj 2019 Në ora: 14:25
Izabel Goulart

Ajo çdoherë paraqitet e mahnitshme në tapetin e kuq.

Dhe Izabel Goulart nuk zhgënjeu as këtë herë, derisa mori pjesë në ndejën e organizuar nga Chopard në Festivalin e Filmit në Kanë, të premten mbrëma, përcjell Bota sot.

Modelja 34 vjeçare nuk i la vend imagjinatës, derisa u paraqit në një fustan të zi dhe të gjatë e mjaft të hapur, duke treguar këmbët e gjata seksi, gjoksin pa sytjena dhe shpinën.

Ajo ishte pa të brendshme dhe mori gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat