Seksi në të zeza, Kim ekspozon të pasmet bombastike - Bota Sot
Seksi në të zeza, Kim ekspozon të pasmet bombastike

Bota e Yjeve

Seksi në të zeza, Kim ekspozon të pasmet bombastike

Nga: Bota sot Më: 24 maj 2019 Në ora: 14:21
Kim Kardashian dhe Kanye West

Ata kanë sjellë në jetë fëmijën e tyre të katërt së fundmi.

Dhe Kim Kardashian dhe Kanye West dëshmuan se kanë ende kohë për të dalë së bashku dhe për të shijuar kohë të vlefshme bashkë, derisa të hënën u panë duke marrë pjesë në një organizim nga Giorgio Baldi në Santa Monica, të enjten, përcjell Bota sot.

Kim u shfaq bombastike në një fustan të zi, të shkurtër dhe të ngushtë, në të cilin ekspozoi hiret trupore.

Këmbët seksi e bënin Kim-in të dukej për mrekulli, por vëmendjen e morën të pasmet e saj gjigante./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...