Kur era 'luan' me fustanin e Melania Trump - Bota Sot
Kur era 'luan' me fustanin e Melania Trump

Bota e Yjeve

Kur era 'luan' me fustanin e Melania Trump

Nga: Bota sot Më: 24 maj 2019 Në ora: 22:42
Melania Trump

Melania Trump ishte në 'luftë' me erën në një veshje të Calvin Klein prej 3900 dollarë që u ngjit në këmbët e saj, kur arriti në Marine One në Shtëpinë e Bardhë të premten.

Zonja e parë dhe bashkëshorti i saj, Presidenti Donald Trump do ta kalojnë fundjavën në Ditën e Përkujtimit në Japoni, gjatë një vizitë katër ditore në Tokio.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...