Tifozja më e zjarrtë e Barcelonës bën thirrje për … - Bota Sot
Tifozja më e zjarrtë e Barcelonës bën thirrje për …

Bota e Yjeve

Tifozja më e zjarrtë e Barcelonës bën thirrje për …

Më: 26 maj 2019 Në ora: 13:26
Suzy Cortez

Tifozja më zjarrtë e ekipit të Barcelonës, ish-Miss ‘BumBum’, Suzy Cortez, bëri thirrje ndaj trajnerit Ernesto Valvderde, duke i thënë se duhet të shkarkohet nga posti, pas humbjes së Barçës 2-1 ndaj Valencias, në finalen e Kupës së Mbretit.

Lojtari i saj i preferuar, Lionel Messi shënoi gol në minutën 73’, por ishte thjesht një ngushëllim pasi Valencia triumfoi me rezultatin final 2-1.

Në rrjetin social Instagram, modelja Braziliane ka ndarë një foto të trajnerit Spanjoll dhe bashkangjitur shkruan “Valverde jashtë!”

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...