Bebe Rexha e dashuron trupin: I dua të pasmet e mia të mëdha - Bota Sot
Bebe Rexha e dashuron trupin: I dua të pasmet e mia të mëdha

Bota e Yjeve

Bebe Rexha e dashuron trupin: I dua të pasmet e mia të mëdha

Më: 26 maj 2019 Në ora: 14:17
Bebe Rexha

Bebe Rexha gjithmonë është shprehur se e do trupin e saj, pavarësisht formave të kolme.

Ndërsa mbërriti në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Anxhelosit.

Këngëtarja 29-vjeçare ishte e veshur e gjitha me të zeza kur përcolli një mesazh shumë pozitiv për njerëzit që e do trupin e saj.

"E dua trupin tim dhe të pasmet e mia të mëdha,"- tha ajo për TMZ. "Nuk më pëlqen Photoshop."

Dhe kur u pyet se çfarë mesazhi dëshiron tu dërgojë fansave tha: "Duaje trupin tuaj, mos u përshtatni me shoqërinë, sepse ata do t’ju tradhtojnë gjithsesi. Duhet të jeni vetvetja”.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...