Modelja mbipeshë nxjerr gjoksin jashtë nga pushimet në ishullin grek të Mykonos (+18) - Bota Sot
Modelja mbipeshë nxjerr gjoksin jashtë nga pushimet në ishullin grek të Mykonos (+18)

Bota e Yjeve

Modelja mbipeshë nxjerr gjoksin jashtë nga pushimet në ishullin grek të Mykonos (+18)

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 15:44
Kerry Katona

Kerry Katona, është një nga modelet më të njohura në botë.

Ajo së fundmi është fotografuar duke marrë rreze dielli dhe duke ngrënë një burger.

Në fotot e publikuara, nëna e 5 fëmijëve, shfaqet pa reçipeta.

Kjo vjen disa ditë pasi Katona, deklaroi se është e lumtur me peshën e saj.

38-vjeçarja po pushon në ishullin grek të Mykonos me vajzën e saj të madhe Molly, e cila është 17 vjeçe.

Pavarësisht peshës së saj, Kerry thotë se është e lumtur me trupin që ka, ku edhe shfaqet duke ngrënë lirisht.

Shihni fotot e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat